Home / Fun / Gjejeni kush do e fitojë këtë betejë (Foto)

Gjejeni kush do e fitojë këtë betejë (Foto)

Para pak ditësh, fotoja e një nuselaleje bëri xhiron e botës.

Krijesa e vogël luftoi me një qukapik, ndërsa u fotografua mbi shpinën e shpendit, ndërsa ai fluturonte.

Por duket se nuselalet e kanë oreksin më të madh se kaq.

Këtë herë, krijesa e vogël vendosi të sulmojë një çafkë.

Vetëm se tani nuk ia del dot, pasi shpendi pasi e mbyt, e gëlltit me një ‘kafshatë’.

Edhe këtë herë fotot janë bërë në Britani.

 

Check Also

Milioneri që ju mëson si të bëheni të pasur (Foto)

Ky pra është milioneri Tomothy Sykes, i cili njihet si ‘ujku’ i Instagramit dhe që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by themekiller.com