Home / Fun / Milioneri që ju mëson si të bëheni të pasur (Foto)

Milioneri që ju mëson si të bëheni të pasur (Foto)

Ky pra është milioneri Tomothy Sykes, i cili njihet si ‘ujku’ i Instagramit dhe që ka 260 ndjekës në Instragram. Ai ka thënë se i mjafton vetëm një lap top për të bërë miliona dollarë, ndërsa për t’ia arritur kësaj atij i është dashur 20 vite.

Milioneri ka shpejguar se katër nga nxënësit e tij, tashmë janë bërë milionerë, dhe ka ftuar edhe të tjerë të marrin leksione nga ai dhe që një ditë të jenë edhe ata në grupin e milionerëve.

Sykes në rrjetin e tij të Instagramit publikon fotografi nga e gjithë bota, duke bërë pushime luksoze dhe i larë në para.

loptoploptop1

Check Also

Gjejeni kush do e fitojë këtë betejë (Foto)

Para pak ditësh, fotoja e një nuselaleje bëri xhiron e botës. Krijesa e vogël luftoi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by themekiller.com