Home / Fun / Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën

Tradhton gruan me kunatën dhe arratiset me vjehrrën

Një histori e që duket e vështirë për të qenë e vërtetë. Duket më shumë si një pjesë e telenovelave që shohin gratë pasditeve, por në fakt ka ndodhur në Napoli. Një burrë arriti t’ia dalë që bëjë që të bien në këmbët e tij: gruaja dhe e gjithë familja e saj.

Ia ka dalë që të ketë një histori me motrën e saj dhe më pas të arratiset me vjehrrën. Lajmin e veçantë e ka dhënë së pari retenews24. e para që ra në kurthin e këtij play boy ishte kjo vajzë që pasi ra në dashuri me të vendosi të martohej.

Pas pak kohësh ai pati një lidhje me motrën e gruas, ose kunatën. Në fund e pati radhën mamaja e saj. Ata tashmë janë “arratisur të udhëhequr nga ndjenjat e sinqerta”. Portali shkruan se vajza e ka denoncuar Don Zhuanin e saj ndërsa nuk dihet a do t’ua falë familjarëve të saj.

Check Also

Gjejeni kush do e fitojë këtë betejë (Foto)

Para pak ditësh, fotoja e një nuselaleje bëri xhiron e botës. Krijesa e vogël luftoi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by themekiller.com