Home / Kuriozitete / 80 vjeçari ‘ekspozon’ super femrën e tij, shikoni si reagojnë njerëzit

80 vjeçari ‘ekspozon’ super femrën e tij, shikoni si reagojnë njerëzit

Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë. Por mos të harrojmë se të gjithë themi se dashuria nuk ka moshë.

Por si reagojmë nëse në rrugë hasim një çift i cili ka një dallim të madh në moshë, na e tërheq vëmendjen tonë, apo jo?

Kjo video që do ta shihni është rregulluar vetëm ‘që t’i çudisin njerëzit’ në qytet.

Por, ka raste edhe të vërteta që femrat e bukura dhe në moshtë të re të jenë në një lidhje ose të martohen me më të moshuar edhe atë në 80 vjeç.

Video në vazhdim e tregon atë dhe si njerëzit habiten nga jo çfarë shohin:

Check Also

Arsyeja pse fëmijët e mbajnë gishtin në gojë

Fëmijët që thithin gishtin e tyre apo kafshojnë thonjtë zhvillojnë më pak alergji se fëmijët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by themekiller.com