Home / Komuna / Kryetari Gashi takoi ministrin MZHE-së Valdrin Lluka

Kryetari Gashi takoi ministrin MZHE-së Valdrin Lluka

Pas takimit me banorët e Hades dhe zyrtar e KEK-ut, Kryetarin e Komunës z.Xhafer Gashi e priti në takim Ministri i Zhvillimit Ekonomik z. Valdrin Lluka.

Kryetari Gashi dhe Ministri Lluka u pajtuan që të formojnë sa më parë Task Forcën për parandalimin e ndërtimeve ilegale.

Kryetari Xhafer Gashi mbetet shumë i përkushtuar që banorëve të Hades dhe Shipitullës të ju plotësoi të drejtën për shpronësim dhe punësim, siç ju kishte premtuar.

Check Also

Kryetari i Komunës, Xhafer Gashi me banorët e fshatit Hade, takuan zyrtarët e KEK-ut

Kryetari i Komunës Xhafer Gashi dhe nënkryetari Ajet Berisha së bashku me banorët e fshatit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by themekiller.com