Home / Kult & VIP / Kimi me motra, 5 engjëj superseksi për Halloween

Kimi me motra, 5 engjëj superseksi për Halloween

Halloween i pazakontë për “The Kardashians” ky i 2018.
Pesë motrat e klanit Kardashian / Jenner, të njohura për përdorimin e të gjitha formave për tërheqjen e vëmendjes, ia kanë dalë që të pushtojnë tabloided me veshjen e tyre seksi për Halloween dhe këtë herë jo veç e veç por të gjitha bashkë.

Kylie, Khloe, Kim, Kendall dhe Kourtney me veshje të Victoria Secret Angels, kanë treguar format shpërthyese në kostumet si “engjëj” të zjarrtë në Los Anxheles.

Check Also

Bebe Rexha për dy ditë, 4 milionë shikime

Kantautorja me origjinë shqiptare Bebe Rexha po korrë sukses me klipin e këngës më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by themekiller.com