Home / Sport / Trajneri i ri i Real Madridit është një befasi për të gjithë

Trajneri i ri i Real Madridit është një befasi për të gjithë

Marcelinho mund të jetë trajneri i ri i Real Madridit.
Real Madrid janë në kërkim të një trajneri të ri, pas shkarkimit të Julen Lopetegui.

Edhe pse kanë angazhuar Santiago Solarin, duket se argjentinasi do të mbetet në krye të ‘Los Blancos’ vetëm për dy javë.

‘Don Balon’ shkruan se presidenti i Real Madridit, Florentino Perez dëshiron të angazhojë trajnerin e Valencias, Marcelinho, përcjell ‘lajmi.net’.

Perez raportohet të jetë një tifoz i madh i Marcelinhos, duke e konsideruar atë si lider, që do të ishte në gjendje të drejtonte dhomën e zhveshjes.

53 vjeçari Marcelinho, drejton Valencian që nga viti 2017./Lajmi.net/

Check Also

Kosova dhe Shqipëria, anëtarët më të rinj të Asociacionit të Gazetarëve Sportiv të Evropës Juglindore

Gazetarët sportiv të Kosovës dhe Shqipërisë bëhen anëtarët më të rinj të Asociacionit të Gazetareve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by themekiller.com